Kontaktpersoner

Kontaktpersoner i politiet

Brynhild Lyssand Eide

Tlf.: 958 58 944
e-post: brynhild.lyssand.eide@politiet.no

Endre Laukeland

Endre Laukeland

Bergen nord

Tlf.:55 25 55 54  
e-post: endre.grom.laukeland@politiet.no

Vibeke Fjelltun

Vibeke Fjelltun

Bergen vest

Tlf.: 989 07 021
e-post: vibeke.fjelltun@politiet.no

Øystein Samsonsen

Tlf.: 55 10 05 34
e-post: oystein.samsonsen@politiet.no

Janne Espeseth

Janne Espeseth

Askøy, Sotra og Øygarden

Tlf: 474 86 775
e-post: janne.espeseth@politiet.no

Vidar Litle-Kalsøy

Vidar Litle-Kalsøy

Odda VGS, Hardanger Lensmannsdistrikt

tlf. 53 65 15 00 / 90 60 96 96
e-post: Vidar.Litle-Kalsoy@politiet.no

Jorunn Furuheim

tlf. 48 88 63 62
e-post: jorunn.furuheim@politiet.no

Stein Helge Selland

tlf. 48 88 63 65 / 57 62 91 24
e-post: stein.helge.selland@politiet.no

Politiets nettpatrulje Vest

Politiets nettpatrulje Vest

Dekker hele Vest Politidistrikt

Send oss melding for råd og veiledning, eller om du ønsker å tipse oss.

Facebook Messenger https://m.me/politivest

Instagram Direct: https://www.instagram.com/politivest/

Følg oss gjerne for å se nyttig informasjon fra politiet i Vest
Facebook
Instagram 
TikTok